LOKALIZACJA » Strona główna » ZESPÓŁ S.W.A.T. » CZYM JEST S.W.A.T?

CZYM JEST S.W.A.T?

Stowarzyszenie S.W.A.T. - Star Wars Artistic Team jest organizacją skupiającą miłośników świata wykreowanego przez Georga Lucasa w filmach z cyklu Gwiezdne wojny.Członkami stowarzyszenia są osoby posiadające stroje wzorowane na filmowych pierwowzorach.Celem S.W.A.T. jest aktywne wspieranie organizacji pożytku publicznego, w tym: domów dziecka, szpitali, domów kultury oraz innych instytucji zainteresowanych współpracą z nami, poprzez udział i współorganizowanie imprez przeznaczonych dla dowolnego kręgu odbiorców.S.W.A.T. powstał w celu promocji uniwersum “Gwiezdnych wojen” oraz szerzenia pozytywnych wartości wśród młodych ludzi.

 Na co dzień każdy z nas koncentruje się na codziennym życiu, a w nim nauce lub pracy.
Oprócz “Gwiezdnych wojen” mamy wiele innych zainteresowań, ale to możliwość zaangażowania się w działalność stowarzyszenia nauczyła nas dzielenia czasu między to, co niezbędne dla każdego z osobna a to, co możemy ofiarować innym. Każda współorganizowana impreza zmusza nas do podjęcia wyzwań, na które często nie odważylibyśmy się w innych okolicznościach, uczy współpracy i trudnej sztuki pójścia na kompromis. Dążymy do pokazania możliwości jakie daje chęć bezinteresownego zaprezentowania siebie komuś innemu, tylko po to, by wywołać uśmiech, poprawić nastrój lub po prostu zachęcić do zabawy. Mamy nadzieję, że akcje, w których braliśmy i będziemy brać udział, w pełni odzwierciedlą nasze założenia i dadzą jeszcze więcej okazji do dzielenia się swoją pasją z innymi.Każda nowa osoba w stowarzyszeniu to nowe pomysły na realizację naszego celu. Dlatego też serdecznie zapraszamy każdego, kto ma czas i chęci do wspólnej zabawy.

Członkiem S.W.A.T. może zostać każdy kto spełnia i będzie przestrzegał zapisów Statutu i Regulaminu wewnętrznego stowarzyszenia.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej napisz do nas.

Czym jest i dla kogo jest Star Wars Artistic Team - S.W.A.T. więcej informacji

Załączony plik został zmodyfikowany względem wersji pierwotnej na prośbę fanów którzy poczuli się nim urażeni. Przepraszamy, nie to było naszą intencją.

Pierwotna wersja pliku bez modyfikacji

TVP INFO - Informacja o Star Wars Artistic Team - grudzień 2008

 

S.W.A.T. 2007